Radio Mp3 dhe Mpeg4 DVD

Shitet nga: Erdogan 06 Mar 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Lg Mp3/WMA - 30 Euro

Majestic MPEG4 DVD videoplayer - 50 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim