Radio PANASONIC

Shitet nga: Nermin 14 Tet 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet radio panasonic ne gjendje te regull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim