Radio Pioneer

Shitet nga: xxx 18 Gsh 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes radio pioneer eshte shume i mire dhe punon extra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim