Radio kenvud

Shitet nga: haris 06 Shk 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes radion Kenwod asht empe 3 ka aux lidhet me pajaqall ne gjendje shum te mir pune i ardhur prej gjermanis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim