Radio me kaseta urgjentt

Shitet nga: Bajram 01 Pri 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes urgjent radionin me kaseta esht ne gjendje te mir bon per do llojeve te veturave per dishka shtes me kontaktoni ne tel.044.694.750.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim