Radio ne gjendje perfekte me garencion

Shitet nga: lindi 27 Mar 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes Radion ne gjendje perfekt te interesuarit ne ket numer 045.545.535 Qmimi 50 ero i fundit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim