Radio per opel corsa

Shitet nga: Buci 12 Pri 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes radio orgjinale per opel corsa astra ne gjendje te mir me koda
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim