Radio pioneer

Shitet nga: Fiton 20 Pri 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes radion per kerr ne gjendje shum te mir dhe me qmim shum te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim