Radio

Shitet nga: sami 14 Mar 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radio punon shum mir esht e ardhur prej zvicre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim