Radion SONY

Shitet nga: Ardi 13 Shk 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radio CD SONY mp3 me AUX kabell digitron dhe kllof 50€
Magazin 25 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim