Radion ne gjendje perfekte

Shitet nga: Radio 27 Mar 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes radion ne gjendje shum te mir me garencion kush e merr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim