Radioni Pioneer

Shitet nga: pioneer 31 Jan 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes radioni per vetur Pioneer modeli DEH P6750MP 4x50 CD mp3 ne gjendje shum te mir...
viber +37745384833
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim