Radiou per veture

Shitet nga: S.l 01 Maj 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   65 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radioni ka kater dalje esht 4x60 esht me usb me sd card me aux me bluetooth esht i ri ne paket te interesuarit let na kontaktojn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim