Radjo per vetur

Shitet nga: shkelqim 24 Jan 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes radjo per verur osht e ardhur nga austrija nuk osht e perdorur hiq osht fintak e reje osht firma JVC MP3 per ma shum kontaktoni ne tel 045600295 ose ne viber +37745600295
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim