Rdio DvD

Shitet nga: Abaz 12 Tet 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes radio DvD + sene t tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim