Shes Radio Me Cd Firma JVC 40 Euro

Shitet nga: lenti 28 Shk 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
punon krejt radio e ardhne prej zvicre me cd dwd t gjitha shitet 40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim