Subofer

Shitet nga: arton 06 Pri 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet suboferi 1000 wwat model i vjeteer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim