Subofera ne kuti

Shitet nga: arben 21 Mar 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shiten kutiat per subofera,jan te zbrazta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim