Subwoofers Original Pioneer per ker 2800 w qmimi..

Shitet nga: Prizren 11 Mar 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Subwoofers Pioneer Original 2800w
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim