Zvoshnika tepija dhe drit per kerr

Shitet nga: kushtrim 15 Pri 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes keto sende qe shihen ne foto zvoshnikat jan original japin shum ze dhe skan nevoj per pajaqall, jan me bez per mos mi ra pluni dhe nuk jan aspak te shkyn prej vitit 1996. tepija ikam veq 2 te mramtat, drita e stopit montohet mrapa kerrit, mbulesat e karrikave jan pak te perdorne, gjitha keto jan te ardhura prej slovenis jan original.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim