bass 300w

Shitet nga: bass 13 Nën 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes bass ne gjendje te rregullt pune asht i ardhun nga italia per me shum info ntel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim