kasetefon per opell

Shitet nga: Adem 30 Qer 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   80 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
ne gjendje te regullt + radio dhe navi per audi 6 me qmim tjetr me arveshje + edhe kenvud me navi per pasat vw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim