4*4

Shitet nga: Gesi 05 Jan 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes menjaqin per golf3 4*4 me kardan dhe ni boshpump
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim