Auto Pjes

Shitet nga: Liridon Morina 22 Krr 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Filter i Ajrit (LX 389) Për Opel Astra F Qmimi 8 Euro.

Filter i Ajrit (S 9970) Për Mercedes W124 Qmimi 17 Euro.

Cilindri i RRotes (LPR 4374) Për Audi 80 dhe VW Qmimi 20 Euro.

Spona Mercedes (2103503306) per Mercedes W210 Qmimi 22 Euro.

Filter i Ajrit (LX 114) Për Mercedes W124 Qmimi 18 Euro.

Filter i Ajrit (LX 103) Për Opel Kadet Qmimi 12 Euro.

Spona e Aksiale ( 37610) Për Audi A 4-VW Passat Qmimi 25 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim