Autopjese

Shitet nga: Skender 08 Shk 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Kemi autopjese te ardhura nga zvicra prodhimi francez, te citroen dhe peugeot. Viti i prodhimit nga 2005 deri ne 2010. Shiten te gjitha pernjehere,jo me cope.Numri kontaktues 044245110. Cmimi teper i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim