Bëjm rregullimin e qfardo pjesewe elektrike

Shitet nga: arbnor 30 Jan 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Bejm rregullimin e shum llojeve te pjeseve elektrike 12/24vollt p.sh flutrat e mbrenshme dhe te jashtme , raketat , pompat e hidrolikit , motorrinat(anglaserat) , dinama( mbushsin e bateris) motorrin e fshisawe te gjamawe e shum pjes te tjera per ma shum info: 044-116-022 044-218-214 Gjendemi ne Prizren-Arban
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim