Bëjm rriparim boch pumpa dhe turbinë

Shitet nga: rama 08 Mar 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Bëjm rriparim BOCH PUMPA dhe TURBINë në srbi ( krusevac,trstenik)???
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim