Bandasha

Shitet nga: Burim 19 Nën 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Shite bandashat 15 per prikolica Te Traktorav si dhe për prikolica per bartjen e bagerav 2 Jan me zemra tmbrenshme kurse 2 jan pa zemra tmbremshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim