Bosspump dizen Goma

Shitet nga: Harbin 22 Shk 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
BOSSPUMP PER TDI 1.9 DHE DIZNE GOMA 16.195.55 4 JAN DHE 16.205.55 4 JAN GIMAVE COPA JAN KA 10 EURO BISPUMAP DHE DIZNET JAN 120
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim