Branika per Golf-5

Shitet nga: Branik 24 Shk 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Kam branika per golf 5 jan me shpric kit kret gati veq per ngjyr jan shum te rujtshem. Mund te na kontaktoni ne keto numra 049 810 282 .dhe 045 585 562
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim