Drita per VW Lupo dhe Golf 3

Shitet nga: Valdrin 09 Jan 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
She's drita me lupo per golf 3..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim