Fenere

Shitet nga: Igli 11 Jan 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   50 000 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Fenere dhe stopa komplet per golf 6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim