Golf 4 vitit 2002 dizel 1.9

Shitet nga: arif mazrek 08 Dhj 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes golf dizel 1.9 vitit 2002 rigistruar rks klimatronik 4×4 me dy kuqe me gomat e reje dimrit boj ndrrim.me mercedes c klas
pêr ma shum informata kontaktoni telefon 044201030 arif.mazreku


me qmim voliqme jo urgjent dhe lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim