Kokat e Timonit

Shitet nga: Sejbit Dje 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Riparojme dhe servisojme kokat e timonit e te gjitha llojeve te automjeteve dhe te kamionave,autobusave me pervoje shumvjeqare nga Zvicrra,me garancion 6 deri ne 12 muaj.Per me shume informata na kontaktoni ne telefon.qmimi sipas marreveshjes!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim