Kozmetika"SPAHIU"

Shitet nga: Kzmetika"Spahiu" 31 Tet 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Bej shitjen dhe montimin e
Dritave me logo vw bmw mercedes opel ejt
Dritave xenon h4 h7
Dritave led, vetlla per fara
auspug dekor
Bejm polirimin e farave dhe gjdo gje qe esht me auto kozmetik ju mirpresim
fb Elektronika."Spahiu"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim