PJES PER GOLF 2SH -- Auba, Kepeka, Dyer,Krilla d..

Shitet nga: golf 2 05 Mar 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Kemi dyer Kepeka Auba Krilla dhe branika,ne gjendje shum te mir. Ne numrat viber 045-585-562 dhe 049-810-282
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim