Pjes Per Passat 4

Shitet nga: pasat 4 02 Shk 01:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Pjes per pasat 4 , pjes.motorike dizell , ne numrat viber 045-585-562 dhe 049-810-282
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim