Pjes Per VW Golf 4

Shitet nga: Golf 4 12 Tet 02:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Kemi pjes per golf 4 , dhe pjes motorike dizell dhe benzin , branika te par etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim