Pjes dhe paisje

Shitet nga: enis 10 Mar 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
4 polosovina komplet per traktor kuqishta per tomovinkoviq ju mir presim .dhe tjera pjes komplet vollani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim