Pjes per VW Golf 6

Shitet nga: Golf 6 05 Mar 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Pjes per Golf 6 , si dhe pjes motorike Diesel. ne numrat viber 045-585-562 dhe 049-810-282
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim