Pjes per të gjitha LLojet e VW Volkswagen dhe Audi

Shitet nga: vw 01 Maj 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Kemi pjes te perdorura dhe te reja per modelet e reja dhe te vjetra per vw , audi , seat , skoda ,per me shum mund te na kontaktoni : - 044 - 049- 338463
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim