Pjes per te gjitha llojet e veturave

Shitet nga: Auto pjes prizren 06 Nën 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Wolsfagen golf 4 dhe 5
Audi
Bmw
Peugeot
Citroen
Renault mercedes a clas 170
Motorra
Goma te reja dhe te perdorura
Te ardhura nga jasht
Gjindemi ne lagjen Dardania prizren
044302005
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim