Pjese per VW BUS

Shitet nga: VW BUS 02 Mar 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Per VW BUS kemi keto pjese;

1. Ndrruesin e shpejtesive (4 shpejtesi)
2, Farat e para 2 copa
3, Shenjat ndriquese(shmigovaca) te para 2 copa
4, Shtopat mbrapa 2 copa
5, Motorrin e fshisave para dhe mbrapa
6, Rraketat (te timoni)
7, Llanjakin e vogel te nxemjes
8, Doreza te dyerve
9, Cilinder te frenave
10, Buri
11, Pasqyre te mbrendshme
12, Sajlla te xhamave
Qmimet per pjese shum te volitshme...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim