Poseidojm pjes te perdorura per kamiona

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto servis univerzal 24 Shk 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Poseidojm pjes te perdorura per kamiona man Mercedes volvo iveko turbina ventila te ajrit korpa llamella cilindra te kfacilles dhe te frenav eshum pjes tjera rezerv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim