Samsung a5 golld

Shitet nga: elkuran morina 13 Jan 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes telefon samsung a 5 gold ardun nga zhvichra oaht qe ku foto shum pak përdorun gati iri

shes urgjent dhe lir veq me pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim