Servis per automjete VW Mercedes Opel BMW etj...

Shitet nga: Nehari Kaqamaku 14 Sht 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Auto Servis Muriqi ne lokacionin e rri ne Prizren (petrove) Rr. Flamuri bejme te gjitha servisimet te automjeteve Auto Ngjyrosje rriparimi karoseriv, Auto elektricist Alarm rriparimin e automjeteve diagnostifikimin dhe montimin e alrmeve me telekomande dhe te gjitha servisimet e Automjeteve Volkswagen, Mercedes, Opel, Audi, Fiat, AlfaRomeo, Peugeot, etj...
Kontakt:
.#.https://www.facebook.com/a.s.muriqi
#.https://www.facebook.com/groups/261698317335697/
tel +377(44) 304 392/ 919 548
Fikret Nehari
Nehari Viber&WhatsApp +377 44 919 548
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim