Shajme te alternatorit 1000 copa me shumice

Shitet nga: Auto Paqarizi 22 Mar 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet shajme te alternatorit me qmim shume te volitshem ne gjendje pune shum te mira dhe shum pak te perdorura.Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim