Shkoda Tdi 1.9 viti 2002

Shitet nga: Auto Pjes A& D 15 Mar 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Pjes per shkoda e ardhun nga zvicrra
1.9 i tkuqe 4x4 viti 2002
Kem pjes dhe per vetura tjera nga viti 2000
044-302-005
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim