Turbina e opel fronteres ose omeges 2.3 td dhe d..

Shitet nga: Heronis 14 Qer 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes turbon per opel frontera-omega dhe disa pjes tjera si alternator allanser e do tjera nisy
Viber contakt +38649332244
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim