URGJENT-- Mall Ne Shumice--çmime te VOLİTSHME

Shitet nga: Kryezi 20 Jan 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Likuidim i mallit-çmime te VOLİTSHME edhe NDRİM
Ka dhe disa pjes qe nuk jan te cekura .
Per me Shum info: 044338784

-Amortizer /Ford Focus /2000-2004
-SHtop Ford Tranzit/2001
-Vilushka / Ford Transi/Ford Mondeo
-Pasqyre /Ford Tranzit
-Gurdne /Ford Tranzit 2000
-Drita /Ford Tranzit 2000
-Shmingovac /Ford Fiesta
-Xham dritav/Ford Fiesta
-Filter Ajrit
-Gjam Drites / Karrika
-Llager,Rryp dizne /Ford Trnzit
-Karrika ,Gurdne ,Llamela ,Korpa ,Shtop,Gumica,Spona Tranzit Tipi I ri/ vjetr,Spona Escort-Spona Siera
-Alternator iri/ vjetr/ Drita Escort/Stabilizer Mondeo tipi iri.
-Pasqyre Fiesta Tipi ri/ Klip Tranzit/ Kapak Rezervarit/ Derzhaq Focus Tipi Ri/
-Diktun Granitur Escort/ Siera/Pumpa Ujit Escort Benzin/ Vakum Alternatorit/ Vakum Tupani/cilinder Fiesta Mrama
-Gumica/ Ventila/Drita Tranzit/ Far Fiesta/ Maska Tranzit/ Vollan(timon) Eskort edhe Siera
-Shtop Siera/Escort/Mondeo-Gjam Farit Mondeo/ Lager Semerink Deferencial Stabilizer for Tranzit
-Vilushka Tranzit/Monedo tipi ri/Gjam Farit Escort/ Gjami i mram Tranzit tipi ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim